• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Pozor na výjimečné omezení otevírací doby Městského bazénu 13.4. a 20.4. 2024

UPOZORNĚNÍ

Městský bazén bude v sobotu 13. dubna 2024 odpoledne mimořádně otevřen pro veřejnost až od 16.30 hodin. Důvodem jsou Župní přebory ve všestrannosti pořádané TJ Sokol Čelákovice.

Městský bazén bude v sobotu 20. dubna 2024 mimořádně UZAVŘEN pro veřejnost. Důvodem jsou celodenní plavecké závody pořádané plaveckým oddílem Patriot Čelákovice.

Děkujeme za pochopení! 

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén včetně nového víceúčelového Sportoviště Komenského, Sportovní halu Vikomt, hlavní travnatou plochu, atletickou dráhu, tribunu, minihřiště UEFA s umělým osvětlením a skatepark v areálu Městského stadionu, fotbalové hřiště v Záluží a Dětská hřiště, veřejná sportoviště, workouty nebo pumtrackovou dráhu v Čelákovicích.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.