• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

SH U Penny

Sportovní hřiště U Penny se nachází v parku ohraničeném ulicemi J. Zeyera a Spojovací v blízkosti Penny Marketu, který dal tomuto hřišti neoficiální název, stejně jako sousednímu DH U Penny a Workoutu U Penny.

Číst dál...

SH V Nedaninách

Sportovní hřiště V Nedaninách se nachází ve stejnojmenné lokalitě a ulici v prostoru, kde v minulosti býval antukový kurt.

Číst dál...

Psí hřiště

Nové Psí hřiště v Čelákovicích v Průmyslové ulici (za OC Tesco) bylo dokončeno v roce 2021, Čelákovická sportovní, p.o. převzala hřiště do správy v květnu 2021.

Číst dál...

DH Duhové

Dětské hřiště „Duhové“ se nachází V Jiřině u ulice K Borku a sousedí s Jiřinským potokem.

Číst dál...

DH Sedlčánky

Dětské hřiště Sedlčánky se nachází ve stejnojmenné lokalitě mezi ulicemi Matěje Koštíře – Komenského a má vstupy z obou těchto ulic.

Číst dál...

DH U Penny

Dětské hřiště U Penny se nachází v parku ohraničeném ulicemi J. Zeyera a Spojovací v blízkosti Penny Marketu, který dal tomuto Dětského hřišti neoficiální název.

Číst dál...

DH Záluží

Dětské hřiště v Záluží se nachází v parku mezi ulicemi Zálužská a Mstětická u hlavní silnice směřující na Nehvizdy.

Číst dál...

DH V Hájku

Dětské hřiště V Hájku se nachází v lokalitě Jiřina v parku ohraničeném ulicemi U Hájku, Jaselská a Rooseveltova v blízkosti fotbalového hřiště SK Union Čelákovice.

Číst dál...

SH Duhové

Sportovní hřiště „Duhové“ se nachází v Jiřině u ulice K Borku a sousedí s Jiřinským potokem.

Číst dál...

SH Na Nábřeží

Sportovní hřiště Na Nábřeží prošlo v průběhu léta 2017 celkovou rekonstrukcí. Nové sportoviště bylo podle plánu otevřeno v září 2017.

Číst dál...

SH Sedlčánky

Sportovní hřiště Sedlčánky se nachází ve stejnojmenné lokalitě mezi ulicemi Matěje Koštíře – Komenského a má vstupy z obou těchto ulic.

Číst dál...

Workout U Penny

Workoutové hřiště U Penny se nachází v parku ohraničeném ulicemi J. Zeyera a Spojovací v blízkosti Penny Marketu, který dal tomuto sportovišti neoficiální název.

Číst dál...

Workout V Hájku

Workoutové hřiště V Hájku se nachází v lokalitě Jiřina v parku ohraničeném ulicemi U Hájku, Jaselská a Rooseveltova v blízkosti fotbalového hřiště SK Union Čelákovice.

Číst dál...

Sportovní areál Komenského

Nový Sportovní areál Komenského vznikl v průběhu roku 2022 celkovou rekonstrukcí historického sportoviště u ZŠ J.A. Komenského v blízkosti Městského bazénu a v sousedství fungujícího víceúčelového hřiště.

Číst dál...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.