• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

SH Duhové

Sportovní hřiště „Duhové“ se nachází v Jiřině u ulice K Borku a sousedí s Jiřinským potokem.

 

Název dal hřišti hlavní zdroj financování výstavby hřiště, kterým byla v roce 2004 Nadace Duhová energie, o spolufinancování se zasloužily Občanské sdružení Jiřina a město Čelákovice. Město Čelákovice zajistilo v letech 2009 a 2010 u firmy Sportservis Zanap s.r.o. výměnu konstrukcí na basketbal, brankových sítí a ochranných sítí za brankami. Sportovním povrchem byl od roku 2004 multifunkční dvouvrstvý polyuretan, který nebyl příliš kvalitní a v době převzetí sportoviště do správy Čelákovické sportovní byl v nevyhovujícím stavu. Město Čelákovice ve spolupráci s Čelákovickou sportovní, p.o. proto připravily na 2. pololetí roku 2016 kompletní výměnu sportovního povrchu za trvanlivý polyuretan o tloušťce 11 mm s betonovým podkladem. Sportovní hřiště je oploceno a v jeho bezprostřední blízkosti se nachází také Dětské hřiště Duhové.

1. dubna 2016 převzala Sportovní hřiště do správy Čelákovická sportovní p.o. Jakékoli připomínky nebo podněty nám můžete kdykoli poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozloha SH: 22 x 16 m
Prvky: fotbalové/házenkářské branky, basketbalové koše, pouzdra na sítě na volejbal
Mobiliář: 2x dvojlavička; 2x odpadkový koš; 1x stojan na kola


Fotografie


Mapa

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.