• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

15. března 2020

Workout U Penny / Riziko příchodu koronaviru a postupné omezování provozu sportovišť musel někdo pořádně zapít :-( My jsme po zimě zkontrolovali funkčnost všech zámků a jsme připraveni na případné nařízení uzamčení všech Dětských hrišť i sportovišť v Čelákovicich... 

1. března 2020

DH Záluží / Před zahájením další sezóny jsou všechny lavičky na Dětském hřišti v Záluží nové! :-)

26. ledna 2020

Sportovní areál Záluží / Nevhodný materiál spolu s nevhodným používáním způsobil nebezpečí na workoutové sestavě v Záluží. Místo lana s ocelovým kordem jsme objednali masivní kovový řetěz s gumovým obalem...

1. prosince 2019

DH Na Stráni / Prosinec a sníh nikde :-( Dětská hřiště jsou i nadále v provozu a my průběžně odstraňujeme vše, co se rozbije :-)

27. října 2019

SH Na Nábřeží, Workout U Penny, DH Záluží / Úklid spadaného listí probíhá minimálně jednou týdně.

19. října 2019

Sportovní areál Záluží / Oprava uzamykání vstupní brány nového sportovního areálu v Záluží...

6. října 2019

SH Na Nábřeží, Workout U Penny / S blížícím se podzimem opět začíná nekonečný boj s úklidem spadaného listí... 

23. září 2019

SH Na Nábřeží / Zahradníci Technických služeb Čelákovice nějak zapomněli posekat okolí Sportovního hřiště Na Nábřeží, tak jsme pořádek udělali vlastními silami :-) 

22. září 2019

DH Sedlčánky / A další údržba dřevěných částí herních prvků...

24. srpna 2019

DH Sedlčánky / Dřevěné herní prvky jsou sice hezké, ale mají tu nevýhodu, že je zapotřebí je pravidelně natírat. Sedátko kolotoče z dřevotřísky ale není šťastné řešení a tak plánujeme na rok 2020 jeho výměnu za plastové za plastové. 

7. srpna 2019

SH Na Nábřeží, SH Duhové, SH Sedlčánky, Sportovní areál Záluží / Sportoviště jsou logicky nejvytíženější v průběhu letních prázdnin.

Zaměřili jsme se proto na údržbu ochranných sítí a na pořízení nových trvanlivých sítí do branek. Dočkalo se jich hřiště v Sedlčánkách a také nový sportovní areál v Záluží.

27. července 2019

SH Na Nábřeží / Basketbalový koš je opraven! Obroučku jsme z obou stran vyztužili silným plechem, tak snad si budou příště vandalové dokazovat svou sílu někde jinde...

30. června 2019

SH Na Nábřeží, Workout U Penny / Pravidelně několikrát ročně si vyhlédnou naše dětská hřiště a sportoviště vandalové. Tentokrát to nejvíce "odnesl" basketbalový koš na nově opraveném sportovišti Na Nábřeží :-(

20. června 2019

DH Sedlčánky, DH U Penny / Teplého a slunečného počasí využíváme pravidelně k natírání herních prvků...

23. května 2019

Workout V Hájku, DH V Prokopě / Na fitness prvcích Colmex jsme umístili nové návody na cvičení a bezpečnostní pokyny.

5. května 2019

DH Duhové, DH U Penny, DH Na Stráni / Pravidelná údržba herních prvků je důležitá z hlediska bezpečnosti provozu...

25. dubna 2019

DH Duhové / Odstranění graffiti a nátěry herních prvků.

14. dubna 2019

DH Na Stráni, DH a Workout U Penny, DH Sedlčánky / Jarní úklid proveden také na ostatních dětských hřištích a sportovištích...

5. dubna 2019

Sportovní areál Záluží, Workout V Hájku, DH Sedlčánky, DH Záluží / Nejvíce práce máme na všech hřištích a sportovištích vždy na jaře, kdy musíme vše připravit na mnohaměsíční nápor malých i velkých návštěvníků... Těšíme se na vás! :-)

27. března 2019

DH Záluží / Před zahájením provozu každého dětského hřiště je zapotřebí provést prokypření dopadové plochy a vysbírat vše, co by mohlo být nebezpečné nebo odporující přísným normám...

31. března 2019

DH MDDM / Poslední fotografie Dětského hřiště na zahradě MDDM...

Nebojte, nebourá se:-)) Jen ze správy Čelákovické sportovní, p.o. přechází pod správu MDDM, p.o. Ať funguje i nadále ke spokojenosti všech návštěvníků!!

21. března 2019

SH Na Nábřeží / Jaro klepe na dveře, tak jsme po zimě provedli velký úklid a revizi celého sportoviště! Jsme připraveni na první sportovce v roce 2019 :-) 

18. března 2019

DH a Workout U Penny / Oprava lanové pyramidy a pravidelný úklid workoutu U Penny...

27. února 2019

Sportovní areál Záluží / Ne příliš šťastná kombinace kačírku jako dopadové plochy na Dětském hřišti a bezprostředně sousedící asfaltové in-line dráhy...

8. února 2019

DH Sedlčánky / Využíváme zimní přestávky v provozu hřišť k pravidelnému doplnění dopadové plochy, v tomto případě jde o cca 20 tun kačírku.

12. ledna 2019

DH Sedlčánky, Workout V Hájku / Opraveno vše, co vandalové před týdnem poničili...

11. ledna 2019

SH Záluží / Tentokrát nejde o následek vandalského řádění, ale o nešťastně vymyšlený způsob ovládání basketbalových košů :-( Pracujeme na nápravě, nejjednodušším řešením bude koše v Záluží zafixovat v jedné poloze...

7. ledna 2019

DH Sedlčánky, Workout V Hájku / Silvestr je tradičně dnem, kdy vandalové řádí častěji... Letos to naštěstí na našich hřištích a sportovištích "odnesla" jen jedna klika a jedna cedule s Provozním řádem.

16. listopadu 2018

DH Na Stráni / Předvíkendová výměna nevyhovujících lan u herního prvku "Hnízdo".

9. listopadu 2018

SH Sedlčánky / Nevhodný způsob "sportování"... Naštěstí je tento sportovní povrch velmi kvalitní a tak za pár týdnů nezůstane po smykování s kolem ani stopy.

2. listopadu 2018

DH a Workout U Penny / Úklid spadaného listí na Dětském hřišti i Workoutu U Penny...

23. října 2018

DH MDDM / Drobně poničená stříška na herním prvku na zahradě MDDM je opravena. Zabráníme tak hnilobě i možnému zranění...

10. října 2018

DH Záluží, Workout U Penny / Přichází podzim a to znamená začátek opakovaného zametání a uklízení spadaného listí...

25. září 2018

DH U Penny, DH Na Stráni, DH Duhové, DH MDDM / Při pravidelné měsíční kontrole herních prvků námi spravovaných Dětských hřišť jsme objevili řadu drobnějších závad. Na jejich odstranění již pracujeme...

18. září 2018

Workout U Penny / Ztracený kruh z Workoutu U Penny se našel! Zavěšený na stromě u Labe u Lázní Toušeň, kde sloužil jako součást houpačky, ze které se skákalo do vody... Už je zpět na Workoutu U Penny :-)

12. září 2018

SH Sedlčánky / Brankové sítě na Sportovním hřišti v Sedlčánkách již po sedmi letech provozu dosluhují. Sportovcům můžeme slíbit instalaci zbrusu nových, trvanlivých a antivandalských sítí! :-) 

1. srpna 2018

Všechna DH / Sekání trávy číslo 5 v roce 2018...

25. července 2018

Workout U Penny, SH Na Nábřeží / Všechna sportoviště Čelákovické sportovní, p.o. jsou velmi hojně využívána, což s sebou nese pravidelné opravy nebo výměny rozbitých nebo zničených dílů.

10. července 2018

SH Sedlčánky / Průběžně a pravidelně opravujeme kazetový povrch na sportovním hřišti v Sedlčánkách...

29. června 2018

DH Sedlčánky / U herní sestavy se skluzavkou hrozilo díky zaseknutým kamínkům zachycení prstu dítěte. Toto riziko jsme ihned odstranili.

Bezpečnost Dětských hřišť je naší prioritou!

12. června 2018

DH a Workout U Penny / Opětovný úklid dopadové plochy workoutu a hrabání kačírku zpět pod herní prvky Dětského hřiště. Těšíme se na rok 2019, kdy dojde k oplocení dětského hřiště, které této sisyfovské práci konečně zabrání...

10. června 2018

Všechna Dětská hřiště i sportoviště v Čelákovicích jsme osadili cedulkou jasně zakazující vstup psů. Tento zákaz upravuje Provozní a návštěvní řád každého hřiště, ale bohužel řada lidí ho nedodržuje, proto jsme se rozhodli umístit jasné zákazové cedule.

8. června 2018

DH Duhové / Jedno vložené speciální sekání plevele na "Duháči"...

7. června 2018

SH Na Nábřeží / Technické služby Čelákovice a jejich zahradníci opakovaně zapomínají na posekání okolí Sportovního hriště Na Nábřeží :-( Vysokou trávu neposekanou od začátku roku jsme tedy zlikvidovali vlastními silami....

24. května 2018

DH Duhové / Průběžně opravujeme herní prvky na všech Dětských hřištích.

V tomto případě jde o natření klouzačky na DH Duhové...

4. května 2018

Workout U Penny / Opětovný úklid dopadové plochy workoutu a odstranění nebezpečné pneumatiky!!

27. dubna 2018

DH V Prokopě / Po odstranění starého hracího prvku instalujeme podobný, ale zbrusu nový a bezpečný domeček se skluzavkou!!

22. dubna 2018

DH V Prokopě / Herní sestava Alluminium z roku 2012 od zkrachovalého výrobce Karim Europe začala být nebezpečná, proto jsme provedli její demontáž. Děti se mohou brzy těšit na zbrusu nový a bezpečný herní prvek! 

10. dubna 2018

DH Duhové / Před zahájením nové sezóny provedli zahradníci razantní ostříhání a zkrácení keřových porostů. Na jaro jsme tedy připraveni :-) 

30. března 2018

SH Duhové / Připravujeme naše sportoviště na novou sezónu - výměna a natírání prken a oprava sítě na "Duháči" :-)

23. února 2018

DH Na Stráni, DH U Penny / Opravy laviček pokračují i v dalších lokalitách...

22. ledna 2018

DH Duhové / Postupně natíráme všechna prkna na lavičkách umístěných na DH a SH tak, aby v sezóně bez problémů sloužily našim návštěvníkům.

14. ledna 2018

DH U Penny / Letošní zvláštní zima provoz na dětských hřištích příliš neomezila a tak za provozu opravujeme herní prvky, v tomto případě houpačku na DH U Penny, a i když je půlka ledna, došlo na opětovné hrabání listí...:-)

17. prosince 2017

DH V Prokopě / Plexisklo herního prvku Alluminium bylo nepezpečné a proto jsme jej nahradili polykarbonátem, který by měl zajistit bezpečnost dětí do instalace nového herního prvku.

20. listopadu 2017

DH V Prokopě / Herní sestava Alluminium z roku 2012 od zkrachovalého výrobce Karime Europe s.r.o. na DH V Prokopě pomalu dosluhuje :-( Pro rok 2018 se ve spolupráci s městem Čelákovice pokusíme zajistit zbrusu nový herní prvek!

18. listopadu 2017

DH Záluží / A zametání spadaného listí a úprava dopadových ploch, tentokrát v Záluží...

15. listopadu 2017

Workout U Penny / Po opakované likvidaci standardních Provozních řádů vandaly jsme U Penny instalovali téměř nezničitelné! :-) A jelikož je podzim, proběhlo také opakované shrabání a zametení spadaného listí...

29. října 2017

SH Na Nábřeží, DH V Hájku / Nezbytnou součástí provozování sportovišť a dětských hřišť jsou Provozní řády, které musí být podle zákona na každém DH a SH umístěny.

22. října 2017

DH Sedlčánky / Oplocení v Sedlčánkách neodolalo "umění" neznámého řidiče.

15. října 2017

Workout U Penny / Někteří obyvatelé Čelákovic si pletou naše sportoviště se sběrným dvorem...:-(( Nejčastěji uklízeným sportovištěm v naší správě je jednoznačně Workout U Penny.

6. října 2017

SH Na Nábřeží / První podzim Sportovního hřiště Na Nábřeží pod správou Čelákovické sportovní a první drobná oprava síťky basketbalového koše :-)

5. září 2017

Fitness stroje COLMEX / Původní nalepené samolepky s návody jak správně využívat venkovní fitness stroje COLMEX začali odlepovat nenechavci. Nechali jste tedy vyrobit plechové štítky, které jsme na všechny posilovací stroje přinýtovali. Věříme, že vydrží déle a hlavně poslouží zájemcům :-)

3. září 2017

Workout U Penny / V řádu hodin se dala počítat výdrž nově upevněných provozních řádů...:-( Necháváme vyrobit nové a odolnější, my vandalům a hlupákům neustoupíme!

28. srpna 2017

Workout U Penny / Vandalové vzali útokem workoutové hřiště U Penny! :-( Na samotném hřišti nebylo co zničit, tak alespoň poházeli a rozbili skleněné lahve a zničili prozovní řády workoutu i nových fitness prvků... Oba provozní řády máme skladem, takže obratem upevňujeme nové.

27. srpna 2017

SH Duhové / Sportovní hřiště Duhové už něco pamatuje a tak je zapotřebí čas od času vyměnit prkno v oplocení... Původní barevné provedení samozřejmě ctíme a dodržujeme :-)

22. srpna 2017

DH MDDM / Postupnými opravami jsme dospěli do stavu, kdy všechny námi spravované lavičky na zahradě MDDM, které jsou součástí DH jsou opravené, natřené a bezpečné.

19. srpna 2017

DH V Prokopě / Pod houpačkou na dětském hřišti V Prokopě také bylo spíše bláto, než tráva a proto jsme i zde vylepšili dopadovou plochu. Stejně jako u DH V Hájku nebo pod houpadle na DH Na Stráni jsme se položili nové certifikované zatravňovací pryžové rohože.

13. srpna 2017

DH Na Stráni / Na základě provozních zkušeností a názoru veřejnosti i znalkyně provádějící pravidelné roční revize herních prvků jsme se rozhodli změnit / vylepšit dopadovou plochu pod houpačkou "hnízdo". Po pozitivních zkušenostech z nového DH V Hájku jsme se rozhodli pořídit o osadit nové certifikované zatravňovací pryžové rohože.

26. července 2017

DH Na Stráni, DH Sedlčánky, DH Záluží / O prázdninách roste tráva nejrychleji, takže jsme znovu zajistili posekání všech dětských hřišť. Sekání probíhá častěji než v minulosti a to formou mulčování, kdy zůstávají malé částečky posekané trávy zpátky v trávníku, který je tak současně i hnojen.

10. července 2017

DH V Prokopě, DH Sedlčánky, DH Záluží / Posekáno i na dalších dětských hřištích...

2. července 2017

DH Sedlčánky / Děkujeme městu Čelákovice za úspěšné dotažení reklamace výsadby nových stromů. Dobrá věc se podařila a zeleně je zase o něco více :-)

29. června 2017

DH V Hájku / Nové dětské hřiště v Čelákovicích! V blízkosti stávajícího workoutového hřiště U Hájku (rozšířeného v květnu o dvojici fitness prvků nejen pro seniory) vzniklo zbrusu nové DH V Hájku.

Číst dál...

25. června 2017

DH Duhové / Děkujeme Technickým službám Čelákovice, p.o. za pokládku dlažby před vstupem na DH a SH Duhové! Cyklisté i maminky s kočárky již nemusí klopýtat přes obrovský schod...

23. června 2017

DH Záluží, DH Duhové / Výrobce pružinových houpadel (firma HAGS) instaloval na našich dětských hřištích u svých herních prvků distanční podložky. Mají zabránit případnému úrazu, ke kterému by mohlo dojít, pokud by prst dítěte uvízl mezi pružinou a spodní částí sedáku. Bezpečnost dětí je pro nás na prvním místě!

18. června 2017

DH U Penny / Opětovně (cca jednou týdně) zametáme dopadovou plochu workoutu U Penny, kde je naházený kačírek ze sousedního DH. Tentokrát jsme provedli důkladné zametení a nahrnutí veškerého kačírku za obrubníky dětského hřiště a uvidíme, jak dlouho tam vydrží...

12. června 2017

DH Duhové / V loňském roce se o údržbu zeleně na námi spravovaných dětských hřištích staraly Technické služby Čelákovice, p.o.. Práci odváděly kvalitně, ale bohužel nebyly schopny sekat právě, když my jsme potřebovali (tedy když je tráva vysoká).

Číst dál...

7. června 2017

DH Duhové / Průběžně opravujeme a natíráme herní prvky, tentokrát došlo na točidlo na DH Duhové...

3. června 2017

SH Sedlčánky / Vandalové se nejspíš pokoušeli vylézt po síti až do čtyř metrů. Přitom se jim podařilo utrhnout uvázání sítě, ale my bez problémů zvládáme i výškové práce :-)

24. května 2017

Nové fitness stroje COLMEX / Město Čelákovice a Čelákovická sportovní, p.o. se rozhodly v roce 2017 ještě více podpořit sportování seniorů a dospělých. Vždy dvojice venkovních fitness strojů byla osazena hned do čtyř lokalit v Čelákovicích (Jiřina - DH V Hájku, DH V Prokopě, DH Sedlčánky a DH a Workout U Penny).

Číst dál...

14. května 2017

DH U Penny / Lavička sloužící maminkám u DH U Penny byla kompletně opravena... Současně jsme znovu (po pouhých dvou týdnech) zametli dopadovou plochu na sousedním workoutu.

10. května 2017

DH Sedlčánky / Hojně využívané schody na herním prvku v Sedlčánkách se začaly pod většími dětmi prohýbat. Abychom zabránili možnému prolomení schodů a případnému úrazu, tak jsme zajistili podepření všech nášlapných ploch.

4. května 2017

DH Záluží / Zub času a vandalové se postarali o ulomení rohu střechy na domečku v Záluží. Nebezpečné ostré hrany a hroty jsme zabrousili, aby nedošlo k úrazu...

1. května 2017

Workout U Penny a U Hájku / Doplnili jsme na workoutových hřištích provozní a návštěvní řády.

30. dubna 2017

DH Na Stráni / Při pravidelné kontrole Dětských hřišť jsme objevili uvolněný provaz na šplhání, již je opraven a nově ukotven.

9. dubna 2017

Workout U Penny / Doslova "sisyfovskou prací" je úklid dopadové plochy workoutu U Penny od kačírku, který slouží jako dopadová plocha na sousedním dětském hřišti :-(

2. dubna 2017

DH MDDM / Jaro je tu a tak doplňujeme písek v dopadových plochách a připravujeme se na nápor dětí:-)

28. března 2017

Workout U Penny / Jedna momentka z využití workoutového hřiště U Penny. Pořízena v úterý 28. března v 19.21 hodin :-) Děkujeme za využívání našich sportovišť!!

10. března 2017

DH Sedlčánky / V Sedlčánkách prošly přes zimu celkovou obnovou všechny lavičky. Věříme, že posezení na nich bude s prvními jarními paprsky příjemné :-)

3. března 2017

DH Záluží / I na přelomu zimy a jara odklízíme na Dětských hřištích a sportovištích spadané listí...

24. února 2017

DH Záluží / Silný vítr porazil v pátek kolem sedmé hodiny ráno jehličnan v bezprostřední blízkosti dětského hřiště. S ohledem na dobu pádu a díky zachycení padajícího stromu o větve břízy nikdo nebyl zraněn.

Číst dál...

16. února 2017

DH Duhové / V zimní přestávce průběžně pokračujeme s opravami a natíráním herních prvků a laviček. Tentokrát Dětské hřiště Duhové...

12. února 2017

DH Záluží / S blížícím se koncem zimy jsme v Záluží udělali ze dvou starých laviček nové :-) Po květnové výměně prken u třetí lavičky, která byla v havarijním stavu, jsou tak všechna místa k sezení kompletně opravená...

9. února 2017

DH MDDM / Poškozené stupínky na schodech u skluzavky jsme demontovali, obrousili, nově natřeli a vrátili zpět...

1. února 2017

DH Záluží / Zimní idylka v Záluží :-) Chybějící prkna na lavičkách jsme demontovali a v suchu je brousíme, natíráme a připravujeme na novou sezónu...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.