• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

DH U Penny

Dětské hřiště U Penny se nachází v parku ohraničeném ulicemi J. Zeyera a Spojovací v blízkosti Penny Marketu, který dal tomuto Dětského hřišti neoficiální název.

 

Město Čelákovice vybudovalo toto hřiště v roce 2003, kdy jej firma Linhart .s.r.o. vybavila prvními herními prvky (houpačka, kolébačka, prolézačka).

Dopadovou plochou po celé ploše hřiště je kačírek. Prolézačka byla v dubnu 2013 odstraněna, stejně jako altán, který byl přemístěn do MŠ Přístavní. Dětské hřiště bylo na náklady města Čelákovice doplněno v roce 2012 konstrukcí se dvěma houpačkami na řetězových závěsech od firmy Hřiště s.r.o.. V letech 2013 – 2015 doplnilo město dalších herní prvky od firmy Bonita Group Service s.r.o. (herní sestava, lanová pyramida, houpadlo na pružině).

DH U Penny nebylo jako jedno z mála v Čelákovicích dosud oploceno, což se změnilo v říjnu 2019. Vybudování oplocení předcházela na jaře 2019 kompletní výměna dopadové plochy, kterou tvoří kačírek v mocnosti 30 - 40 cm. V  bezprostřední blízkosti hřiště se nachází Workout U Penny a od května 2017 také dvojice fitness prvků Colmex.

1. dubna 2016 převzala Dětské hřiště do správy Čelákovická sportovní p.o. Jakékoli připomínky nebo podněty nám můžete kdykoli poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozloha DH: cca 320 m2
Počet herních prvků: 7
Mobiliář: 3x lavička; 2x odpadkový koš


Fotografie


Mapa

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.