• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

Sportovní areál Komenského

Nový Sportovní areál Komenského vznikl v průběhu roku 2022 celkovou rekonstrukcí historického sportoviště u ZŠ J.A. Komenského v blízkosti Městského bazénu a v sousedství fungujícího víceúčelového hřiště.

 

Původní veřejně přístupné sportoviště nabízelo dva basketbalové koše, asfaltovou plochu, sektory pro skok daleký a vrh koulí a atletický škvárový ovál.

Město Čelákovice a Čelákovické sportovní, p.o. vybudovaly z tohoto nevyhovujícího sportoviště moderní sportovní areál, který nabízí vyžití nejen žákům a studentům, ale i široké veřejnosti a to přímo v centru města.

SPORTOVNÍ PLOCHY

ATLETIKA:

ATLETICKÝ OVÁL                    250 M, 4 DRÁHY

ATLETICKÁ ROVINKA             117 M, 4 DRÁHY (BĚH NA 100 M)

SKOK DALEKÝ                         2 DOSKOČIŠTĚ 8x3 M, ROZBĚHOVÁ DRÁHA 45 M

VRH KOULÍ                              DÉLKA DOPADOVÉ PLOCH 16 M

SPOTROVNÍ POVRCH PRO ATLETIKU (ATLETICKÝ OVÁL, ATLETICKÁ ROVINKA, ROZBĚHOVÁ DRÁHA SKOKU DALEKÉHO, VÝSEČE OVÁLU):

VODOPROPUSTNÝ POLYURETANOVÝ POVRCH (ALSATAN SC). JDE O SPORTOVNÍ POVRCH TVOŘENÝ PODLOŽKOU TL. 10 MM Z SBR GRANULÁTU A PU POJIVA + DVOJNÁSOBNÝM NÁSTŘIKEM 3 MM JEMNÉHO EPDM GRANULÁTU A PU POJIVA.

SPORTOVNÍ POVRCH JE APLIKOVÁN NA ASFALTOVÉ DESCE POLOŽENÉ NA SOUVRSTVÍ Z DRCENÉHO KAMENIVA.

SKOK DALEKÝ

DOSKOČIŠTĚ SKOKU DALEKÉHO JSOU Z KŘEMIČITÉHO PÍSKU, LEMOVÁNY SPORTOVNÍMI OBRUBNÍKY Z POLYMERBETONU S PRYŽOVOU HLAVOU Z EPDM A ZÁCHYTNÝMI PÍSKOVÝMI VANAMI. DOSKOČIŠTĚ JSOU OPATŘENY KRYTEM Z PVC PLACHTOVINY.

VRH KOULÍ

ODHOZOVÁ PLOCHA VRHU KOULÍ JE BETONOVÁ OPATŘENÁ OCELOVOU OBRUČÍ A ODRÁŽECÍM BŘEVNEM. DOPADOVÁ PLOCHA VRHU KOULÍ JE Z  UTAŽENÉ LOMOVÉ PROSÍVKY, LEMOVANÁ BETONOVÝMI OBRUBNÍKY.

FOTBALOVÁ PLOCHA

CELKOVÁ PLOCHA MÁ ROZMĚR 67,5 X 36 M, ROZMĚR HRACÍ PLOCHY HŘIŠTĚ JE 62,74 x 32,92 M (NA PODÉLNÉ STRANĚ VÝBĚHY 1,4 M, NA KRÁTKÉ STRANĚ ZA BRANKAMI VÝBĚH 2,4 M), NA PŘÍČNÝCH STRANÁCH ZA BRANKAMI JE ZÁCHYTNÉ OPLOCENÍ Z OCELOVÝCH SLOUPKŮ A PP SÍTĚ O VÝŠCE 5 M.

SPORTOVNÍ POVRCH PRO FOTBAL:

BEZVSYPOVÝ FOTBALOVÝ TRÁVNÍK (XL TURF). SYSTÉM BEZZÁSYPOVÉHO TRÁVNÍKU SE SKLÁDÁ ZE SPECIÁLNÍ PRUŽNÉ PODLOŽKY Z EXPANDOVANÉHO POLYPROPYLÉNU EPP O TL.20 MM A VLASTNÍHO TRÁVNÍKU VÝŠKY STÉBLA 25 MM. UMĚLÝ TRÁVNÍK JE TVOŘEN KOMBINACÍ DVOU DRUHŮ PE VLÁKEN.

Vizualizace

 

 

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.