• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

DH Sedlčánky

Dětské hřiště Sedlčánky se nachází ve stejnojmenné lokalitě mezi ulicemi Matěje Koštíře – Komenského a má vstupy z obou těchto ulic.

 

Jedno z nejnovějších a největších dětských hřišť v Čelákovicích bylo městem Čelákovice vybudováno v roce 2012, kdy jej herními prvky (herní sestava, lanová pyramida, houpačka, trojhrazda, domek, kolotoč) vybavila společnost Alestra s.r.o.. Dopadovou plochou po celé ploše hřiště je kačírek. Domek byl odstraněn a v roce 2015 nahrazen pavoučí sítí od Bonita Group Service s.r.o., pod kterou je písek sloužící dětem jako pískoviště.

V červnu 2016 Čelákovická sportovní, p.o. zajistila u herní sestavy dodatečnou montáž podesty a výměnu skluzavky, tak aby nehrozilo nebezpečí úrazu při klouzání (nedostatečná vzdálenost skluzavky od nohy herní sestavy).

Dětské hřiště je oploceno a v jeho bezprostřední blízkosti se nachází hřiště na pétanque, od května 2017 také dvojice fitness prvků Colmex a oplocené Sportovní hřiště Sedlčánky s multifunkčním umělým kazetovým sportovním povrchem Bergo.

1. dubna 2016 převzala Dětské hřiště do správy Čelákovická sportovní p.o. Jakékoli připomínky nebo podněty nám můžete kdykoli poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozloha DH: cca 1100 m2
Počet herních prvků: 8
Mobiliář: 4x lavička; 3x odpadkový koš; 1x stojan na kola


Fotografie


Mapa

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.