• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

SH Sedlčánky

Sportovní hřiště Sedlčánky se nachází ve stejnojmenné lokalitě mezi ulicemi Matěje Koštíře – Komenského a má vstupy z obou těchto ulic.

 

Jedno z nejnovějších sportovních hřišť v Čelákovicích bylo městem Čelákovice vybudováno v letech 2011 a 2012, kdy jej firma Sportservis Zanap s.r.o. vybavila brankami na házenou/fotbal, dvěma streetbalovými koši a ochrannou sítí do výšky 5 metrů kolem celého sportoviště. Na asfaltovém podkladu byl položen multifunkční umělý kazetový sportovní povrch Bergo Tennis. Sportovní hřiště je oploceno, v jeho bezprostřední blízkosti se nachází hřiště na pétanque, od května 2017 také dvojice fitness prvků Colmex a Dětské hřiště Sedlčánky.

1. dubna 2016 převzala Sportovní hřiště do správy Čelákovická sportovní p.o. Jakékoli připomínky nebo podněty nám můžete kdykoli poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozloha SH: 22 x 16 m
Prvky: fotbalové/házenkářské branky, streetbalové koše, pouzdra na sítě na volejbal/tenis/nohejbal
Mobiliář: 2x lavička; 1x odpadkový koš; 1x stojan na kola


Fotografie


Mapa

 

 

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.