• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Hřiště a sportoviště

Workout V Hájku

Workoutové hřiště V Hájku se nachází v lokalitě Jiřina v parku ohraničeném ulicemi U Hájku, Jaselská a Rooseveltova v blízkosti fotbalového hřiště SK Union Čelákovice.

 

Město Čelákovice jej vybudovalo na podzim roku 2014, firma MP Company s.r.o. jej vybavila mostem, kruhy, bradly a hrazdovým hnízdem. Dopadovou plochou po celé ploše sportoviště je kačírek ohraničený pryží zakrytými obrubníky. Workout V Hájku není s ohledem na charakter sportoviště jako jedno z mála hřišť v Čelákovicích oploceno.

Od května 2017 jsou součástí Workoutu U Penny dva fitness prvky firmy Colmex. V bezprostřední blízkosti hřiště se od května 2017 nachází Dětské hřiště V Hájku.

1. dubna 2016 převzala Workoutové hřiště do správy Čelákovická sportovní p.o. Jakékoli připomínky nebo podněty nám můžete kdykoli poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozloha: cca 40 m2
Počet prvků: 6
Mobiliář: 2x lavička; 1x odpadkový koš


Fotografie


Mapa

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.