• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Čelákovice pořádají Dětské olympijské hry

Minifotbal, štafetový běh, stolní tenis, volejbal, přehazovaná, vybíjená, tenis, nohejbal, plavání, florbal, basketbal, atletika a maraton, to jsou sporty, ve kterých budou děti z 11 základních škol z Čelákovic a okolí soutěžit celý týden od třetího do sedmého června 2024.

Celkem se Dětských olympijských her zúčastní 2300 závodníků, mezi které bude rozděleno 1020 medailí!

Slavnostní zahájení proběhne na Městském stadionu v Čelákovicích v pondělí 3. června 2024 v 8.30 hodin, srdečně jste všichni zváni.

DOH 2024 pořádají Město Čelákovice a Městský dům dětí a mládeže Čelákovice, podrobnosti najdete zde.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén včetně nového víceúčelového Sportoviště Komenského, Sportovní halu Vikomt, hlavní travnatou plochu, atletickou dráhu, tribunu, minihřiště UEFA s umělým osvětlením a skatepark v areálu Městského stadionu, fotbalové hřiště v Záluží a Dětská hřiště, veřejná sportoviště, workouty nebo pumtrackovou dráhu v Čelákovicích.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.