• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Průběžně doplňujeme a aktualizujeme internetové stránky

Děkujeme všem návštěvníkům našich internetových stránek!
Průběžně doplňujeme na internetových stránkách důležité informace - naposledy například aktuální rozpis víceúčelové Sportovní haly Vikomt včetně přehledu víkendových turnajů, na které vás srdečně zveme!

Pravidelně aktualizujeme vše co by vás mohlo při návštěvě Městského bazénu, Sportovní haly Vikomt nebo Městského stadionu zajímat - naposledy například otevírací dobu plaveckého bazénu ve státní svátek 28. října a v průběhu navazujících podzimních prázdnin. Těšíme se na vás v našem bazénu!
Doplňujeme a aktualizujeme také fotogalerie u našich sportovišť, podívejte se například na změny k lepšímu na Městském stadionu...
Na zpřehlednění našich internetových stránek budeme i nadále pracovat a uvítáme jakékoli vaše nápady na jejich vylepšení! Ozvat se nám můžete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme!
Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén včetně nového víceúčelového Sportoviště Komenského, Sportovní halu Vikomt, hlavní travnatou plochu, atletickou dráhu, tribunu, minihřiště UEFA s umělým osvětlením a skatepark v areálu Městského stadionu, fotbalové hřiště v Záluží a Dětská hřiště, veřejná sportoviště, workouty nebo pumtrackovou dráhu v Čelákovicích.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.