• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Minihřiště UEFA

 

Venkovní minihřiště UEFA s umělým povrchem (tráva páté generace) a osvětlením provozuje jako součást Městského stadionu Čelákovická sportovní, příspěvková organizace města Čelákovice

 

 

Správce: Josef KUBAŠKA

Mobil: 608 772 188
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jednorázové rezervace a pronájmy objednávejte u správce stadionu, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vstup na hřiště spodním vchodem na Městský stadion z ulice U Kapličky.


Ceník

1 hodina 200 Kč
1 hodina s osvětlením 400 Kč

 

Pronájem reklamní plochy
na mantinelu o velikosti 2,5 x 0,8 m ...... 5.000,- Kč / 12 měsíců


Sport je prospěšný pro zdraví člověka. To je tvrzení, které nelze vyvrátit. Nebojte se a zarezervujte minihřiště UEFA na Městském stadionu v Čelákovicích jen pro vás, kontaktujte nás. Věříme, že vás sport nadchne a stanete se našimi spokojenými klienty, stejně jako řada dalších sportovních klubů, základních škol, skupinek i jednotlivců.

Čelákovická sportovní, p.o.


Základní parametry minihřišť pro ČR schválené VV FAČR a UEFA

  • velikost hřiště 20 x 40m
  • povrch umělá tráva třetí generace (v roce 2022 došlo k výměně za bezvsypový trávník 5. generace XL Turf)
  • hřiště ohraničené 1m vysokou dřevěnou odrazovou bariérou, za brankami 3m vysoká síť
  • dvě branky 2 x 3m a basketbalové koše
  • umělé osvětlení pro možnost využití ve večerních hodinách zejména v klíčovém období podzim / zima. Původní čtveřice halogenidových výbojek Hit DE 2000W je postupně nahrazována moderním LED osvětlením.

Stručně z historie

Výstavba minihřiště včetně osvětlení byla realizována v roce 2008 ve spolupráci Města Čelákovice a SK Union Čelákovice v rámci projektu "Výstavba unifikovaných minihřišť – Grassroots UEFA." Celkové náklady včetně přípravy podkladu, hrazení a osvětlení přesáhly částku 3,5 milionu korun.

Rok 2008 byl rokem rekordním, protože se podařilo realizovat v celé České republice celkem 28 minihřišť UEFA. Kromě Čelákovic vzniklo stejné hřiště také například v Sokolově, Nové Pace, Sezimově Ústí, Jaroměři nebo v Uherském Hradišti.

Do roku 2015 se v rámci projektu FAČR, UEFA a MŠMT podařilo vybudovat v České republice podle jednotného typizovaného projektu z roku 2004 celkem 90 minihřišť - 20 v roce 2005, 10 v roce 2006, 28 v roce 2008 (včetně toho v Čelákovicích), 4 v roce 2009, 3 v roce 2010, 5 v roce 2011, 5 v roce 2012, 8 v roce 2013 a 10 minihřišť v roce 2014.

Nový povrch XL Turf

V rámci celkové rekonstrukce Minihřiště UEFA (zahrnovala kromě úpravy podloží a výměny UMT také kompletní výměnu sítí za brankami a dřevěného obložené mantinelů) byl položen trávník XL Turf. Švýcarský systém (někdy nazývaný 4. či 5. generací umělých trávníků) reprezentuje skutečnou revoluci v technologii umělých trávníků určených především pro fotbal.

Jedná se o kombinaci speciálně navrženého bezzásypového umělého trávníku a pružné tlumicí podložky z expandovaného polypropylenu EPP, který byl původně vyvinut společností BASF pro kosmický a následně automobilový průmysl. Teprve na základě požadavků předních fyzioterapeutů a biomechaniků byl tento materiál následně přizpůsoben pro sportovní využití.


Fotografie minihřiště

 

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén včetně nového víceúčelového Sportoviště Komenského, Sportovní halu Vikomt, hlavní travnatou plochu, atletickou dráhu, tribunu, minihřiště UEFA s umělým osvětlením a skatepark v areálu Městského stadionu, fotbalové hřiště v Záluží a Dětská hřiště, veřejná sportoviště, workouty nebo pumtrackovou dráhu v Čelákovicích.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.