• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Co nabízíme...

logo bazen 150x150

 

Čelákovická sportovní, p.o. jako provozovatel Městského bazénu v Čelákovicích nabízí široké spektrum sportovních aktivit...

 

Od ledna 2024 je možné se zapisovat do všech kurzů vypsaných Čelákovickou sportovní, p.o.. Týká se i dětí, které chtějí pokračovat z právě probíhajících kurzů.

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo v otevírací době Městského bazénu telefonicky: 731 591 418. Pošlete nám základní informace: jméno, příjmení a věk dítěte a především zvolený kurz (den a hodina).

Podrobnosti najdete ZDE.


Čelákovická sportovní, p.o. nabízí a zajišťuje kromě provozu Městského bazénu také plaveckou výuku. V první řadě se snažíme o kvalitní a efektivní výuku plavců všech věkových kategorií.

Při "plavání s radostí" chceme děti nejen naučit plavat, ale zároveň je motivovat, aby se plavání stalo trvalou součástí jejich života! Výuka probíhá podle předem stanoveného rozvrhu a provádíme jí v souladu s vnitřními předpisy Městského bazénu a s důrazem na zásady bezpečnosti.

Dopolední výuku nejčastěji absolvují žáci druhých a třetích tříd ZŠ (případně čtvrtých a pátých), v menších školách plavou všechny ročníky z prvního stupně najednou. Jsme schopni zajistit výuku také pro děti z Mateřských škol, speciálních škol i dalších školských zařízení. Nad rámec svých povinností zajišťujeme ve spolupráci s dopravcem také autobusovou dopravu mezi školou a Městským bazénem. Malí plavci vždy po ukončení výuky dostávají tzv. mokrá vysvědčení s hodnocením plavecké výuky.

Na základě metodiky se snažíme naučit děti co nejvíce dovedností, vždy však s ohledem na jejich individuální schopnosti. Preferujeme plavecký způsob znak, ale samozřejmě se věnujeme i nácviku kraulu a prsou. Při výcviku plně využíváme moderní plavecké pomůcky a všichni naši instruktoři / trenéři mají plnou kvalifikaci pro výuku plavání.

Tradičně nabízíme možnost individuálních plaveckých kurzů pod vedením zkušených instruktorů. Nezávaznou poptávku pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi Vám připravíme návrh s individuální cenovou nabídkou závislou na počtu plavců a počtu hodin...


Přihlásit se na všechny kurzy můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na 731 591 418 nebo osobně v recepci Městského bazénu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem bazénu :-)

Čelákovická sportovní, p.o.

 

Zážitek v bazénu

Uspořádejte pro své děti a jejich kamarády netradiční oslavu narozenin, svátku, vysvědčení, nebo si jen vylepšete den.

Pronajměte si pro sebe celý bazén.

Pod dozorem certifikovaného plavčíka bude dětem k dispozici celý Městský bazén včetně plaveckých pomůcek a to za 2.450,- Kč na hodinu.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.