• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2024 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Tělocvična - Městský bazén

Tělocvičnu provozuje jako součást Městského bazénu Čelákovická sportovní, příspěvková organizace města Čelákovice.

 

 

 

 

Tělocvična u Městského bazénu

Tělocvična o rozměrech 12 x 6 metrů se zrcadlovou stěnou nabízí využití pro různé druhy aktivit, například zumba, jóga, pilates, aerobik, klasický a orientální tanec nebo kondiční trénink. K dispozici jsou také dvě lavičky a dvě žebřiny.

Rezervaci a dobu pronájmu objednávejte na tel. čísle: 731 591 418 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do tělocvičny Městského bazénu se dostanete centrálním bezbariérovým vstupem přes zádveří do recepce, ze které je vstup do samostatných šaten (dámské, pánské) se sprchami nebo přímo do tělocvičny.

Návštěvníci mohou využít tří prodejních a nápojových automatů v recepci Městského bazénu. Nabízíme příjemné prostředí pro sport i relaxaci...


Cena

Cena pronájmu tělocvičny je 200 Kč / 1 hod


Sport je prospěšný pro zdraví člověka. To je tvrzení, které nelze vyvrátit. Nebojte se a zarezervujte tělocvičnu Městského bazénu v Čelákovicích jen pro vás, kontaktujte nás. Věříme, že vás sport nadchne a stanete se našimi spokojenými klienty, stejně jako řada dalších sportovních klubů, základních škol, skupinek i jednotlivců.

Čelákovická sportovní, p.o.


Fotografie tělocvičny

 

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén včetně nového víceúčelového Sportoviště Komenského, Sportovní halu Vikomt, hlavní travnatou plochu, atletickou dráhu, tribunu, minihřiště UEFA s umělým osvětlením a skatepark v areálu Městského stadionu, fotbalové hřiště v Záluží a Dětská hřiště, veřejná sportoviště, workouty nebo pumtrackovou dráhu v Čelákovicích.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.